3 czerwca 2026
Zakończenie honorowania biletów Kolei Śląskich w ZTM na odcinku Bytom – Gliwice o godzinie 19:59.
W związku z utrudnieniami nastąpi zakończenie honorowania biletów Kolei Śląskich w ZTM na odcinku Bytom – Gliwice o godzinie 19:59. Za utrudnienia przepraszamy.