3 czerwca 2026

Zakończenie honorowania biletów Kolei Śląskich w ZTM na odcinku Bytom – Gliwice o godzinie 19:59.

W związku z utrudnieniami nastąpi zakończenie honorowania biletów Kolei Śląskich w ZTM na odcinku Bytom – Gliwice o godzinie 19:59. Za utrudnienia przepraszamy.